Nasz Serwis Blacharsko -Lakierniczy zapewnia kompleksową naprawę aut powypadkowych, począwszy od transportu uszkodzonego pojazdu do naszego warsztatu poprzez zgłoszenie szkody do Towarzystwa Ubezpieczeniowego, wynajmu samochodu zastępczego, etap realizacji naprawy aż po odbiór samochodu w umówionym terminie. Wszystkie naprawy wykonujemy zgodnie z technologią producenta danej marki pojazdu, stosujemy najlepszej jakości materiały lakiernicze co zapewnia najwyższą jakość usług oraz przywrócenie auta z przed zdarzenia.

Likwidujemy szkody komunikacyjne z OC / AC  w systemie bezgotówkowym ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. W ramach likwidowanych szkód mamy do dyspozycji bezpłatne auta zastępcze każdej klasy.

Zajmujemy się również dochodzeniem odszkodowań za szkody komunikacyjne, nawet do 3 lat wstecz. Przy szkodach na pojeździe z OC sprawcy wystarczy że prześlesz nam kosztorys naprawy otrzymany od ubezpieczyciela a my go przeanalizujemy bezpłatnie pod kątem niedopłaty. Należne ci pieniądze wypłacamy na konto do 14 dni , nawet jeśli już naprawiłeś auto za kwotę z odszkodowania lub je sprzedałeś . Więcej informacji w zakładce  →  Oferta   

Close Menu